Polityka zwrotów

Mamy 30-dniową politykę zwrotów, co oznacza, że ​​od otrzymania przedmiotu masz 30 dni na złożenie wniosku o zwrot.

Aby kwalifikować się do zwrotu, Twój przedmiot musi być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś, nienoszony lub nieużywany, z metkami i w oryginalnym opakowaniu. Będziesz także potrzebować paragonu lub dowodu zakupu.

Aby rozpocząć zwrot, możesz skontaktować się z nami pod adresem contact@wona.live .

Jeśli Twój zwrot zostanie zaakceptowany, wyślemy Ci etykietę zwrotną oraz instrukcje, jak i gdzie wysłać paczkę. Przedmioty odesłane do nas bez wcześniejszej prośby o zwrot nie zostaną przyjęte.

Zawsze możesz skontaktować się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań zwrotnych pod adresem contact@wona.live .


Uszkodzenia i problemy
Proszę sprawdzić swoje zamówienie po otrzymaniu i natychmiast skontaktować się z nami, jeśli przedmiot jest wadliwy, uszkodzony lub jeśli otrzymałeś niewłaściwy przedmiot, abyśmy mogli ocenić problem i naprawić go.

Unia Europejska 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
Niezależnie od powyższego, jeśli towar wysyłany jest na teren Unii Europejskiej, mają Państwo prawo do anulowania lub zwrotu zamówienia w terminie 14 dni, bez podania przyczyny i uzasadnienia. Jak powyżej, Twój przedmiot musi być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś, nienoszony lub nieużywany, z metkami i w oryginalnym opakowaniu. Będziesz także potrzebować paragonu lub dowodu zakupu.


Zwroty pieniędzy
Powiadomimy Cię, gdy otrzymamy i sprawdzimy Twój zwrot oraz poinformujemy Cię, czy zwrot został zatwierdzony, czy nie. Jeśli zostanie zatwierdzony, w ciągu 10 dni roboczych otrzymasz automatyczny zwrot środków zgodnie z pierwotną metodą płatności. Pamiętaj, że przetworzenie i zaksięgowanie zwrotu pieniędzy może zająć Twojemu bankowi lub wystawcy karty kredytowej trochę czasu.
Jeśli od zatwierdzenia Twojego zwrotu minęło więcej niż 15 dni roboczych, skontaktuj się z nami pod adresem contact@wona.live.